دنياي ما توسط يک ويروس ميکروسکوپي کشنده متزل شده است که ما را مجبور کرده است روالهاي زندگي خود را به روشهاي اساسي تغيير دهيم ، روالهايي که ممکن است هرگز به طور کامل به حالت عادي برگردند.

اصطلاح " دوري اجتماعي " از 10 روز پيش عملاً ناشناخته بود ، اما اکنون ميليون ها دانش آموز مدرسه داري در منزل ، بزرگسالان بيکار و به ويژه شهروندان مسن آسيب پذير در خانه روزانه در حال تلاوت و زندگي هستند و هر لحظه با يک مانترا گروه پاپ پليس را تکرار مي کنند. در ضربه 40 ساله خود "آيا ايستاده اي به من نزديک نيست".

در کنار پتانسيل کشنده کوروي ويروس ، پيامدهاي جدي ديگري همچون بيکاري ، تسهيلات بيمارستان تحت فشار ، يک بورس اوراق بهادار و کاهش اقتصادي و والدين سبقت ديده که بايد براي مقابله با درآمد و تحصيل موقت در خانه براي فرزندان خود و مراقبت ويژه از والدين پير خود مقابله کنند.

مشکلات کمتري وجود دارد که ممکن است به عنوان مزاحمت هاي جزئي طبقه بندي شود ، از جمله عدم امکان خريد شخصي براي وسايل روزمره مانند لباس.

که ما را به يک برنامه جديد جالب که توسط يک طرفدار توسعه دهنده ارشد متخصص در زمينه هوش دستگاه در Google ايجاد شده است ، منتقل مي کند. مهندس وب جيسون ميس ، که اخيراً از برنامه اي پرده برداري کرده است که باعث مي شود افراد در حين پخش زنده فيلم نامرئي شوند ، روز دوشنبه يک برنامه نمونه اوليه را منتشر کرد که بايد برخي از اين مشکلات را از عدم توانايي امتحان کردن لباس در فروشگاه پوشاک محلي خود بيرون بياورد.

ورزش کردن نام نامحدود estim تخمين سنج اندازه گيري اندازه اندازه لباس در زمان واقعي — برنامه با اين وجود ابزاري هوشمندانه و ساده براي گرفتن تصوير يک فرد و محاسبه مشخصات لباس مانند اندازه قفسه سينه ، کمر و اينس است. کاربر فقط بايد اندازه ورودي ورودي را وارد کند و سپس در مقابل وب کم بايستد تا سريع اسکن شود. در يک لحظه ، اين برنامه اندازه گيري هاي اساسي مورد نياز پيراهن ، شلوار يا لباس را ارائه مي دهد.

در يک ويدئوي نمايشي که توسط مايس تهيه شده است ، سن به درستي اندازه گيري هايي را براي قفسه سينه و کمر خود نشان داده و تنها با يک سانتي متر از روي ورودي خاموش است.

مايس روز سه شنبه به TechXPlore گفت: "من احساس مي کنم که براي افرادي مثل من که طرفداران زيادي براي خريد لباس ندارند و هرگز اندازه آنها را نمي دانند ، مي تواند به سرعت کار کمک کند." وي خاطرنشان کرد: سيستم وي در صورت تصويب گسترده ، از مشکلات اجتناب ناپذيري که مصرف کنندگان در صورت ارائه اندازه هايي با گزينه هاي محدود مانند کوچک ، متوسط ??يا بزرگ و يا هنگام خريد با مارک هايي که رتبه بندي آنها با ساير مارک ها متفاوت است ، جلوگيري مي کند.

وي گفت: "هر مارک به طور معمول از اندازه گيري هاي کمي متفاوت استفاده مي کند." اين به معناي اندازه در يک اندازه است ، من کوچک هستم ، و در ساير موارد من يک رسانه هستم. از زمان "

وي اظهار داشت كه اين امر مي تواند ابزاري "فوق العاده آسان" براي انتخاب اندازه هاي مناسب لباس را بدون نياز به لمس كردن لباس ها فراهم كند ، "به ويژه با توجه به اينكه اين روزها كسي نمي خواهد چيزي را لمس كند."

مي توان روزي را تصور کرد که مي توان قطعات خاصي از لباس را با دقت پوشانده و روي تصوير وب کم مشتريان پوشانده و از آن استفاده کرد تا بتوانند در 3 بعدي ببينند که چگونه به نظر مي رسند.

در حال حاضر ، مد ممکن است مهمترين چيز در ذهن کسي نباشد. اما از آنجايي که ما هنوز مي خواهيم خوب به نظر برسيم ، حتي اگر دوستان ما هم آنجا را نبينند ، خوب است بدانيد خريد لباس با برآوردگر اندازه گيري باعث مي شود روند کار ساده تر شود - و فعلاً بسيار ايمن تر باشد.

برنامه اندازه گيري لباس براي سن دوردست اجتماعي

، ,اندازه ,مي ,يک ,لباس ,گيري ,اندازه گيري ,است ، ,ممکن است ,مي کند ,شده است

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

mahtbvaector 16846017 آهنگ مازندرانی,شمال موزیک تخفیفان پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی پر از فایل دانيال طاهري فر hroomtools وبلاگ خبر فوری